Skip to: Content | Sidebar | Footer

پوکی استخوان

پوکی استخوان یا بیماری خاموش، چهارمین عامل مرگ و میر در جهان شناخته شده و از هر ۴ زن بالای ۲۵ سال ۱ نفر مبتلاست. اخیرا” یک درمان ساده و عالی برای آن پیدا شده، این راه حل نتیجه ۷ ماه تحقیق در بیمارستان بقیه الله تهران است.

هر روز صبح ناشتا ۳ قاشق مرباخوری پودر سنجد، شامل: (پوست، گوشت و هسته) را در یک لیوان شیر داغ حل کرده و نوش جان کنید. فقط از عطاری‌های مطمئن این پودر را تهیه نمائید و در یخچال نگهداری کنید.

منبع: این مطلب از طریق ایمیل ارسال شده است.

چهارمین نشانه سکته مغزی: زبان

متخصصین اعلام کرده اند که اگر شخصی را که دچار حمله شده در ۳ ساعت به بیمارستان منتقل کنند می توان عوارض ناشی از حمله را به طور کامل از بین برد. بله به طور کامل!!! روش شناسایی حمله و رساندن بیمار به درمان های پزشکی در کمتر از ۳ ساعت به شناسایی علایم آن بستگی دارد.

شناسایی علایم سکته:

در برخی موارد شناسایی علایم سکته کار بسیار سختی است، متاسفانه نا آگاهی افراد می تواند منجر به فاجعه ای جبران ناپذیر شود! سکته می تواند باعث مرگ یا آسیب مغزی فرد گردد و این در حالیست که اطرافیان شخص حتی متوجه علایم سکته نشده اند!

پزشکان اعلام کرده اند که اطرافیان قربانی می توانند تنها با پرسیدن سه سوال ساده متوجه علایم سکته شوند:

ل: از شخص بخواهید تا لبخند بزند.
ح: از شخص بخواهید که حرف بزند یا یک جمله ساده را به درستی بیان کند. (مثلا”: امروز هوا آفتابی است)
د: از وی بخواهید هر دو دستش را بلند کند.

اگر فرد در انجام هر کدام از موارد زیر مشکل داشت، در اسرع وقت با اورژانس تماس گرفته و علایم را برای امدادگران توضیح دهید.

و اما نشانه دیگری از سکته مغزی:

از بیمار بخواهید زبان خود را بیرون بیاورد، اگر زبان وی به راست یا چپ متمایل شده بود، بدانید که شخص دچار حمله شده است.

منبع: این مطلب از طریق ایمیل برای من ارسال شده است.

تمیز کردن کلیه بوسیله سبزی جعفری

سالها یکی پس از دیگری می گذرند و کلیه های ما خون ما را با دفع نمک، سم و هر گونه شیئی ناخواسته که وارد بدن ما می شود فیلتر می کنند، با گذشت زمان نمک در کلیه ها تجمع می یابد و  کلیه نیاز به تمیز شدن توسط عملیات نظافتی دارد.

چگونه می توانیم به سیستم نظافتی کلیه بدن کمک کنیم؟

بسیار آسان است، ۱ کیلو سبزی جعفری تهیه نمائید و تمیز بشوئید، سپس آن را در تکه های کوچک بریده و آن را در یک قابلمه بریزید و با آب تمیز (۷ لیوان) به مدت ۱۰ دقیقه بجوشانید و بگذارید سرد شود، و سپس از صافی رد کنید و آن را در یک بطری تمیز ریخته و در داخل یخچال بگذارید تا خنک شود، با نوشیدن روزی ۱ لیوان از عصاره ای که تهیه کردید شما متوجه خواهید شد که تمام نمک و دیگر سموم انباشته شده در کلیه شما خارج خواهد شد، سبزی جعفری به عنوان بهترین  تمیز کننده کلیه شناخته شده و طبیعی است.

منبع: اینترنت

پی نوشت: تعجب نکنید اگه رنگ شربتتون به خوش رنگی عکس نشد 😉